dr Barbara Marek

specjalizacje: ginekologia i położnictwo; diagnostyka usg

główne miejsce pracy: poradnia ginekologiczna w LUXMED; wcześniej wiele lat Szpital Praski w Warszawie

Pani Doktor  cieszy się sympatią swoich pacjentek głównie ze względu na umiejętność podejmowania właściwych decyzji terapeutycznych oraz kompleksowe podejście do problemów medycznych w tym związanych z endokrynologią ginekologiczną

opinie

„dr B. Marek umie zapanować nad równowagą hormonalną. Poprzednia lekarka nie poradziła sobie z ustawieniem mi odpowiedniej dawki hormonów. Cierpię na zespół policystycznych  jajników. Pani Marek wie jak ustawić nie tylko hormony ale także zastosować odpowiednią dietę i wyjaśniła co po co i dlaczego. Teraz cieszę się z dobrego samopoczucia, szczupłej w miarę sylwetki a najważniejsze z małej dziewczynki, która urodziła się w lutym.”


„Byłam u dr Marek na usg aby potwierdzić ciążę. Bardzo kompetentna, długo badała, powiedziała co robić dalej”


„Jestem studentką, pani Basia Marek pomogła mi wybrać właściwą antykoncepcję. Uświadomiła dlaczego warto robić cytologię raz do roku, na razie niczego więcej nie potrzebuję, ale mam do niej zaufanie i gdybym potrzebowała pomocy lub prowadzić ciążę, czego nie planuję, na pewno do niej się zgłoszę.”


„Dawno nie spotkałam się z taką dbałością o zebranie wywiadu jak w przypadku dr Marek. Zwykle lekarz jak najszybciej zbywa pacjentkę. U niej dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania.”


Więcej opinii na znannylekarz.pl