O nas

Witamy Państwa w przyjaznej Pacjentowi Kameralnej Przychodni Medica2000 w centrum Warszawy.

Zasady RODO i regulamin Medica2000 dostępne są w placówce i tutaj.

Zapraszamy na konsultacje specjalistyczne – szczególnie z zakresu ginekologii, onkologii, endokrynologii; badania laboratoryjne i ultrasonograficzne oraz badania i konsultacje związane z medycyną pracy.

Jesteśmy nowoczesną placówką dysponującą doskonałej jakości sprzętem: np. nowy aparat USG marki GE umożliwiający badania dopplerowskie oraz badania 4D.

Kierujemy się komfortem i dobrym samopoczuciem Pacjenta już od momentu pierwszej rozmowy telefonicznej, kiedy to dbamy o zapewnienie Pacjentom optymalnej wiedzy i informacji na temat możliwości konsultacji, wyboru optymalnego specjalisty lub badań diagnostycznych.
System rejestracji działa w systemie ciągłym.
Dzięki sprawnemu zarządzaniu nie musicie Państwo obawiać się kolejek.

Gwarantujemy kompleksową pomoc oraz konkurencyjne ceny u najlepszych specjalistów w Warszawie.

Staramy się w kameralnej przychodni o indywidualnym i dyskretnym charakterze zapewnić naszym pacjentom jak najszerszy zakres opieki medycznej. Nasi specjaliści posiadają praktykę w wiodących szpitalach i klinikach w Warszawie, w związku z czym zapewniona jest ciągłość opieki lekarskiej: przychodnia – szpital.
Sprawdźcie Państwo, z jakich rabatów i promocji możecie skorzystać.

Współpracujemy z Allianz, Compensa, iMed24, Inter Polska, Medforlife, OCM św. Łukasza, SANEO i inne.

Przychodnia położona jest w centrum Warszawy, dzięki temu kontakt z naszymi specjalistami jest wyjątkowo łatwy (wszystkie autobusy i tramwaje na linii Dworzec Centralny-Most Poniatowskiego).